Zapraszamy na DevelopRes XII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Golfie

Zapraszamy na DevelopRes XII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Golfie

SkyRes serdecznie zaprasza do udziału w turnieju golfowym, który odbędzie się w dniach 6-8 września na polu golfowym Dwa Stawy.

Już w najbliższy weekend na polu golfowym Dwa Stawy w Trzcianie odbędzie się najważniejsze wydarzenie golfowe w regionie -  DevelopRes XII Otwarte Mistrzostwa Podkarpacia w Golfie. Nie może na nim zabraknąć wszystkich amatorów golfa z województwa - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych graczy!

W piątek, poznamy Mistrza Początkujących. Mistrzostwa Początkujących odbędą się wg poniższego schematu:

 • start, godz. 15:00 - system shotgun
 • runda na 9 dołków
 • gra w formacie strokeplay netto
 • limit to 44 graczy z hcp 36,1 -54,0

W sobotę i niedzielę (7-8 września) rozegrany zostanie Turniej Główny, który wyłoni Mistrza, Mistrzynię oraz vicemistrzów Podkarpacia.

Pierwszy dzień Turnieju Głównego Mistrzostw

 • starty od 9:00 z tee nr 1
 • runda na 18 dołków
 • OPEN w formacie strokeplay brutto
 • ZAWODNICY PKGolf w formacie strokeplay netto
 • limit 52 graczy z hcp 0-36,0 

Runda finałowa Mistrzostw

 • starty od 9:00 z tee nr 1, według wyników brutto z pierwszego dnia turnieju, w odwrotnej kolejności od najsłabszych wyników
 • runda na 18 dołków
 • konkursy golfowe - Nearest to the Pin i Longest Drive
 • uroczysty poczęstunek
 • rozdanie nagród i ogłoszenie Zwycięzcy Podkarpackiej Ligi Match Play

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zapisów na stronach turniejowych.

Szczegółwe informacje można znaleźć na stronie Podkarpackiego Klubu Golfowego oraz na profilu FB Klubu.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu