Dostępne powierzchnie

BIURO DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Przedstawiamy Państwu powierzchnie biurowe obecnie dostępne w biurowcu SkyRes. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dając możliwość odpowiedniej aranżacji dostosowanej do potrzeb danej działalności. Wszystkie biura są starannie przygotowywane przed przybyciem nowych najemców. Zadbamy o to, by przestrzeń do pracy, którą dla Państwa zaaranżujemy była bezpieczna, komfortowa i funkcjonalna.

LOKAL BIUROWY - DO WYNAJĘCIA
powierzchnia 176 m2

Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego lokalu biurowego o powierzchni 176 m² w prestiżowym biurowcu SkyRes, znajdującym się w najlepiej skomunikowanej części Rzeszowa.

Elastyczność aranżacji

W ramach powierzchni w możemy przygotować biuro według Państwa oczekiwań i potrzeb. Poprzez współpracę z nami wizja idealnego miejsca dla Twojego biznesu może stać się rzeczywistością!

Podziel się z nami swoimi oczekiwaniami, a my przygotujemy dokładnie to, czego szukasz. Specjalnie dla Twojej firmy zaaranżujemy biuro w dowolnej konfiguracji – czy to open space, czy wydzielone osobne biura.

Stworzymy recepcję, pomieszczenia biurowe lub usługowe, sale konferencyjne, pomieszczenia cichej pracy, strefy relaksu, zaplecze socjalne, a także kuchnie i łazienki. Wszystko z materiałów wykończeniowych wybranych przez Ciebie

Ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania

SkyRes dba nie tylko o komfort najemców, ale również o naturę. Biurowiec wybudowany został z dbałością o środowisko, czego potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat BREEM na poziomie Gold. Skyres wyposażony jest m.in. w nowoczesne systemy wentylacji i klimatyzacji, oświetlenie LED. Biurowiec posiada również miejsca parkingowe dla rowerzystów z szatniami i prysznicami, a także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Dodatkowe udogodnienia

Najemcy mają do swojej dyspozycji nowoczesną kantynę zlokalizowana na parterze biurowca. Najemcy mogą korzystać z monitorowanego parkingu podziemnego oraz wielopoziomowego zlokalizowanego tuż obok biurowca. Specjalnie dla Najemców w biurowcu stworzono szatnie i prysznice dla pracowników. Przed budynkiem zlokalizowane są stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Ponadto Skyres zasilany jest z dwóch różnych przyłączy energetycznych, które zapewniają ciągłość pracy dla Najemców. Budynek wyposażony jest w nowoczesne przyłącza światłowodowe, które z kolei gwarantują bezpieczne i szybkie połączenie sieciowe. LOKAL BIUROWY - DO WYNAJĘCIA OD 31 LIPCA 2024 R.
powierzchnia 100 m2

img-2

Prezentowany lokal, o łącznej powierzchni 100 m2, zlokalizowany jest na 1 piętrze w biurowcu Skyres.

Lokal przeznaczony jest pod działalność biurową. Powierzchnia została podzielona na dwa open space, gabinet oraz toaletę przystosowaną do osób niepełnosprawnych. 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć lokal na własne oczy. Zapewniamy, że nasz specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże w podjęciu decyzji. 

 

 

Sprawdź jak do nas dojechać

MASZ PYTANIA?

ZOSTAW SWÓJ NUMER - ODDZWONIMY!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista.
Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.