Wkrótce SkyRes Warszawska zostanie zaszklony w całości

Wkrótce SkyRes Warszawska zostanie zaszklony w całości

W obecnej chwili prowadzone są prace związane z zamykaniem budynku stolarką fasadową. Budynek szklony jest od dołu, a prace prowadzone są na 9 kondygnacji. Po zaszkleniu budynku montowane będą panele elewacyjne od góry do dołu. Termin zakończenia elewacji zaplanowany jest na maj.

Niezależnie od elewacji w budynku są prowadzone prace instalacyjne:

- trwa montaż wind - zamontowano już 4 z 8 wind firmy KONE,

- trwają prace instalacyjne branży HVAC oraz sanitarnej,

- zakończono pokrycie dachu i obecnie przygotowywane są pod konstrukcje do montażu central wentylacyjnych firmy DAIKIN oraz jednostek zewnętrznych systemu VRV z odzyskiem ciepła i chłodu również firmy DAIKIN,

- trwają prace związane z budową systemu napowietrzania i oddymiania garażu podziemnego.

Od połowy miesiąca marca ruszyły prace elektryczne (silno i słabo – prądowe), zabudowy gips-kartonowe, prace tynkarskie oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu. Na miesiąc maj zaplanowane jest wykańczanie części wspólnych w całym budynku.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na czerwiec, lipiec tego roku i od tego momentu będzie można prowadzić prace związane z przygotowywaniem powierzchni biurowych pod wymagania najemców.

 

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu