Sezon rowerowy – czas start! Rowerem do pracy.

Parking dla rowerów w biurowcu SkyRes

Wiosna przynosi ze sobą obietnicę nowych początków i przygód, a dla nas, entuzjastów dwóch kółek, to także czas, aby wskoczyć na rower i ruszyć w drogę. Sezon rowerowy rozpoczęty!

Ale może tym razem, zamiast sięgnąć po kluczyki do samochodu, sięgnijmy po kask i dwa kółka. Dlaczego nie wykorzystać tego wspaniałego okresu do zastąpienia codziennych dojazdów do pracy samochodem właśnie rowerem?

Oprócz korzyści dla naszego zdrowia – bo przecież aktywność fizyczna to fundament naszego samopoczucia – podróżowanie rowerem ma jeszcze jeden, równie istotny aspekt: korzyść dla środowiska. Każda przejażdżka na rowerze to mniej spalin w powietrzu, mniej korków na drogach i mniej stresu związanego z poszukiwaniem miejsca parkingowego.

Wystarczy kilka prostych kroków: sprawdzenie tras rowerowych dostępnych w naszej okolicy (a jest ich naprawdę sporo), wybór bezpiecznej trasy, założenie kasku i już możemy ruszać w drogę. Możemy poczuć wiatr we włosach i śpiew ptaków na trasie zamiast odgłosów klaksonów i stłuczek.

W ten sposób, nie tylko urozmaicimy swoje codzienne dojazdy, ale także uczynimy krok w kierunku bardziej zrównoważonego trybu życia. Tak więc, niech wiosenna aura i promienie słońca będą naszymi towarzyszami w podróży do pracy – na rowerze!

W naszym biurowcu dla rowerzystów mamy specjalne udogodnienia. Pod zadaszeniem budynku ulokowane są stojaki rowerowe, które pomieszczą nawet kilkadziesiąt rowerów. Dodatkowo, na poziomie -1 biurowca znajduje się zamykany parking dla rowerów.

Ponadto, do dyspozycji rowerzystów mamy dwie szatnie z prysznicami, w której można odświeżyć się i przygotować do dnia pracy w biurze. W szatniach dostępne są również zamykane szafki, w których można pozostawić swoje rzeczy na czas pracy.

Czy potrzeba więcej powodów, by wybrać rower zamiast samochodu na podróż do pracy w naszym biurowcu? Zapraszamy do korzystania z udogodnień Skyresu!

Inne AKTUALNOŚCI