Parking podziemny w biurowcu – wygodne i efektywne rozwiązanie

Parking wielopoziomowy SkyRes Rzeszów

Parking podziemny w biurowcu to w dzisiejszych czasach konieczność, która oferuje szereg korzyści dla wszystkich użytkowników biur. W przypadku biurowca SkyRes do dyspozycji mamy dwa parkingi – podziemny zlokalizowany bezpośrednio pod budynkiem oraz wielopoziomowy parking naziemny, który został wzniesiony zaraz obok biurowca SkyRes i który jest z nim połączony przejściem podziemnym.

Takie rozwiązanie ma szereg korzyści, zarówno dla pracowników biur, jak i mieszkańców pobliskiego osiedla. Jedną z ważniejszych zalet jest ochrona przed warunkami atmosferycznymi. Nasze parkingi podziemny i wielopoziomowy naziemny gwarantują ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg, grad czy intensywne promieniowanie słoneczne. Samochody znajdujące się pod ziemią są mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne spowodowane ekstremalnymi warunkami pogodowymi.

Dla nas bardzo istotny jest również komfort pracowników firm, które wynajmują biura w SkyResie oraz ich klientów. Dla nich korzystanie z parkingu podziemnego oznacza wygodę i oszczędność czasu. Brak konieczności szukania miejsca parkingowego na zewnątrz przekłada się na szybsze i sprawniejsze dotarcie do miejsca pracy czy spotkania biznesowego. Dzięki dostępności ponad 500 miejsc parkingowych, mamy gwarancję, że zawsze znajdzie się wolne miejsce i unikniemy ryzyka spóźnienia się na ważne spotkanie.

Na naszych parkingach wszystkie auta są bezpieczne. Związane jest to z zastosowaniem systemu monitoringu, dzięki któremu możliwa jest kontrola wszystkiego co się dzieje w przestrzeni parkingu. Ponadto, całodobowo zapewniamy możliwość kontaktu z ochroną nieruchomości, która odpowiednio zareaguje w razie zgłoszenia.

Ogromną zaletą naszego parkingu jest jego dostępność. Nie chodzi tu tylko o łatwość dojazdu związaną z możliwością wjazdu na parking od dwóch głównych ulic – Warszawskiej i Lubelskiej, ale także o windy, które szybko przeniosą nas na odpowiednią kondygnację, na której pozostawiliśmy swój samochód oraz fakt, że parkingu można korzystać 24h na dobę, przez 365 dni w roku. Bez problemu mogą się również poruszać po nim osoby z niepełnosprawnością.

Korzystanie z parkingu przy biurowcu SkyRes jest również łatwe i niezobowiązujące. Związane jest to z możliwością wykupienia parkingu na godziny poprzez pobranie bileciku przy wjeździe, a po zakończeniu parkowania rozliczenie go w jednym z dwóch automatów dostępnych przy wejściach. Jednak to nie jedyna możliwość, ponieważ SkyRes oferuje również opcję wykupienia abonamentu na dłuższe okresy – tydzień, miesiąc, kwartał, a nawet rok. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla firm, które mają biura w biurowcu SkyRes, jak i mieszkańców Osiedla Skyres, którzy potrzebują miejsce parkingowe np. na dodatkowe auto.

Idąc z duchem czasu, w planach jest również montaż na parkingu biurowca stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych. O szczegóły wykupu parkingu na dłuższy okres czasu lub w przypadku pytań dotyczących działania parkingu należy kontaktować się z obsługą recepcji biurowca osobiście lub telefonicznie pod numerem 17 789 22 59.

Inne AKTUALNOŚCI