Mistrzostwa Podkarpacia w golfie rozstrzygnięte!

Mistrzostwa Podkarpacia w golfie rozstrzygnięte!

Zapraszamy do sprawdzenia klasyfikacji DevelopRes XII Otwartych Mistrzostw Podkarpacia w Golfie, podczas których jednym ze sponsorów była firma SkyRes.

Podczas 3-dniowych zawodów golfowych organizowanych przez Podkarpacki Klub Golfowy, które odbyły się w ubiegły weekend na Polach Golfowych. Gratuluje Dwa Stawy, spośród niemal 50 uczestników wyłonieni zostali zwycięzcy.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację i kilka zdjęć z tego wydarzenia. 

Kategoria początkujących

 1. Jerzy Kaczmarek
 2. Józef Gołojuch
 3. Tadeusz Kurpas

Turniej główny - kategoria mężczyzn

 1. Karol Bać
 2. Tomasz Roman
 3. Grzegorz Putko

Turniej główny - kategoria kobiet

 1. Joanna Mikuszewska-Szombara
 2. Dorota Gołojuch
 3. Krystyna Sitek

Klasyfikacja netto

0-18

 1. Grzegorz Putko
 2. Ryszard Walas
 3. Bogusław Bańbor
 4. Witold Kałamarz

18, 1-36

 1. Jerzy Najbar
 2. Dorota Gołojuch
 3. Krzysztof Swara

 

Podczas zawodów odbyły się również dwa konkursy: Nearest to the Pin, w którym zwyciężył Wiktor Swara, oraz Longest Drive, w którym najlepszy wynik osiągnął Mariusz Frydrych.

Podczas rozdania nagród gościem specjalnym był obecny trener drużyny siatkówki kobiet KS DevelopRes SkyRes Rzeszów - Stephane Antiga. To z jego rąk zwycięzcy przyjęli nagrody.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w tak wspaniałym turnieju.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu