Ładowarki do samochodów elektrycznych w biurowcu SkyRes!

Ładowarka do samochodów elektrycznych SkyRes

Z radością informujemy, że nasz biurowiec jest teraz jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska i wygodny dla użytkowników samochodów elektrycznych! Firma EVTechnik, rozszerzając swoją sieć zamontowała przy biurowcu SkyRes nowoczesne ładowarki do samochodów elektrycznych, dzięki którym nasi najemcy i ich goście mogą szybko i bezproblemowo naładować swoje pojazdy.

img-2

Najważniejsze informacje o naszych ładowarkach:

  • Moc ładowania: Nasze ładowarki oferują moc od 11 do 160 kW, co oznacza, że ​​Twój samochód elektryczny będzie gotowy do drogi w mgnieniu oka
  • Średni czas ładowania: Zależy od modelu pojazdu i wynosi od 20 minut do 4 godzin. Niezależnie od tego, czy masz małe miejskie auto czy potężnego SUV-a, nasze ładowarki są gotowe do działania!
  • Kompatybilność: Nasze ładowarki są kompatybilne z większością modeli samochodów elektrycznych dostępnych na rynku.

Korzystanie z samochodów elektrycznych to nie tylko oszczędność na paliwie, ale także dbanie o naszą planetę. Redukcja emisji CO2 jest ważna, a my chcemy wspierać naszych najemców w podejmowaniu ekologicznych wyborów.

Ładowarki zostały zamontowane przez firmę EVTechnik, operatora infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki ich wydajnym rozwiązaniom, możemy zaoferować naszym najemcom najwyższy standard usług.

Zapraszamy wszystkich użytkowników samochodów elektrycznych do korzystania z naszych nowych ładowarek. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać zrównoważony rozwój i ułatwiać codzienne życie naszych najemców.

Inne AKTUALNOŚCI