Klienci mają wybór: różnorodna oferta SkyResu

img-1

Gabinety, open space lub coworking – korzystanie przez pracownika z dowolnego biurka. Takie możliwości aranżacji wynajmowanej powierzchni oferuje swoim klientom SkyRes, najnowocześniejszy biurowiec w Rzeszowie i regionie.

Dziś aranżacja oraz rodzaj biura uzależnione są od stylu i rodzaju wykonywanej pracy. SkyRes oferuje firmom wynajmującym tutaj powierzchnie różne rozwiązania – od tych tradycyjnych po te, które spełniają oczekiwania klientów chcąych urządzić swoje biura w nieco inny sposób.

W SkyRes wynajmują powierzchnie np. firmy, które preferują gabinetowy styl biura. Osobne pomieszczenia przeznaczone dla pracowników, którzy wykonują zadania wymagające skupienia, wyciszenia i – w pewnym sensie – izolowania się od innych. Owszem, bezpośrednia komunikacja między pracownikami oraz przełożonymi w takiej firmie jest niezbędna, ale też nie na tyle często, aby gabinety były w tym zakresie jakąkolwiek przeszkodą.

Kolejną propozycją oferowaną przez SkyRes są biura typu Open Space (Otwarta Przestrzeń).

Open Space to jedna duża przestrzeń wypełniona pracowniczymi biurkami, bez podziału na pokoje. Pomysł na taką aranżację zrodził się już w XIX w. Stanach Zjednoczonych. W Polsce tego rodzaju rozwiązania pojawiły się w latach 90. XX w. wraz z zagranicznymi korporacjami, które postanowiły inwestować w naszym kraju.

Założeniem aranżacji takiej przestrzeni biurowej była poprawa komunikacji między pracownikami i skrócenie załatwiania zadań. Łatwiej bowiem podejść do koleżanki lub kolegi, którzy siedzą dwa biurka dalej, niż do oddalonego pokoju. To doskonałe rozwiązanie dla tych pracowników, którzy lubią ciągły kontakt z innymi osobami i mają potrzebę konsultacji swoich pomysłów  na zasadzie „burzy mózgów”.

Coworking – to oferta SkyRes-u, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie nowatorskiego stylu pracy wprowadzanego przez niektóre firmy.

Dziś styl pracy się zmienił, dlatego pracownik nie zawsze musi być „przypisany” do swojego biurka w ustalonych godzinach. Wystarczy mu przecież laptop, dostęp do internetu i telefon komórkowy. Swoje obowiązki  może wykonywać wszędzie. Wielu fachowców pracuje w terenie albo w domu Poza tym, coraz więcej firm zatrudnia freelancerów – osoby wykonujące swoje obowiązki na zasadzie umowy o dzieło (np. specjaliści IT, graficy, projektanci stron internetowych, etc.).

Firmy nie kupują zatem sprzętu i biurek dla wszystkich pracowników i współpracowników, bo ci działają mobilnie. Dzięki temu na wynajmowanej powierzchni mają więcej miejsca przeznaczonego na inny cel, np. kącik do wspólnych spotkań lub miejsce na rekreację.

– Możliwość różnorodnej aranżacji powierzchni biurowej oferowanej prze SkyReS spełnia wszystkie oczekiwania nowoczesnego rynku, ale też – to nie jedyna zaleta naszego biurowca. Ważne jest też to, że na jednym tylko piętrze oferujemy do wynajmu 1600 m.kw. To oznacza, że na tej powierzchni swoje biura może umieścić największa nawet firma. Dzięki temu jej pracownicy nie są zmuszani do tego, aby z dokumentami biegać z piętra na piętro – mówi Radosław Walas, członek Zarządu DevelopRes, firmy, która wybudowała super biurowiec SkyRes w Rzeszowie.

Inne AKTUALNOŚCI