▷Skyres Warszawska – Nowoczesne biura – Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

SkyRes Warszawska – Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

Skyres Warszawska to pierwszy w Rzeszowie wielkopowierzchniowy biurowiec w klasie A o powierzchni całkowitej 25 648m2, przeznaczony w całości pod wynajem. W budynku już na etapie projektowania uwzględniono wszystkie najnowsze trendy obowiązujące w nowoczesnych budynkach biurowych przy uwzględnieniu norm i zasad zrównoważonego budownictwa, czyli inaczej mówiąc SkyRes Warszawska jest zaprojektowany i wybudowany w zgodzie z naturą. W maju 2013 budynek został zarejestrowany w systemach certyfikacji LEED i BREEAM, a w czerwcu 2016 roku uzyskał certyfikat LEED na poziomie GOLD.

Skyres Warszawska to 14 kondygnacyjna budowla z 12 piętrami biurowymi, parterem o przestronnym lobby z recepcją oraz kantyną zaś w części podziemnej został zlokalizowany garaż dla samochodów osobowych, elektrycznych i rowerów wraz z specjalnymi szatniami i prysznicami dla rowerzystów. Piętra biurowe oferują w standardzie powierzchnię Open Space na poziomie ponad 1 600m2, a w całym budynku około 20 000m2.

SkyRes Warszawska znajduje się w doskonale skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawska i Lubelska.

Wszystkie obiekty Kompleksu SkyRes charakteryzuje nowoczesna architektura wyróżniająca się na tle tej części miasta.

Inne AKTUALNOŚCI