▷Skyres Warszawska - Nowoczesne  biura - Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

▷Skyres Warszawska - Nowoczesne biura - Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

SkyRes Warszawska - Nowe Miejsce Dla Twojego Biznesu

Skyres Warszawska to pierwszy w Rzeszowie wielkopowierzchniowy biurowiec w klasie A o powierzchni całkowitej 25 648m2, przeznaczony w całości pod wynajem. W budynku już na etapie projektowania uwzględniono wszystkie najnowsze trendy obowiązujące w nowoczesnych budynkach biurowych przy uwzględnieniu norm i zasad zrównoważonego budownictwa, czyli inaczej mówiąc SkyRes Warszawska jest zaprojektowany i wybudowany w zgodzie z naturą. W maju 2013 budynek został zarejestrowany w systemach certyfikacji LEED i BREEAM, a w czerwcu 2016 roku uzyskał certyfikat LEED na poziomie GOLD.

 

Skyres Warszawska to 14 kondygnacyjna budowla z 12 piętrami biurowymi, parterem o przestronnym lobby z recepcją oraz kantyną zaś w części podziemnej został zlokalizowany garaż dla samochodów osobowych, elektrycznych i rowerów wraz z specjalnymi szatniami i prysznicami dla rowerzystów. Piętra biurowe oferują w standardzie powierzchnię Open Space na poziomie ponad 1 600m2, a w całym budynku około 20 000m2.

SkyRes Warszawska znajduje się w doskonale skomunikowanej części Rzeszowa, tuż przy samym centrum miasta u zbiegu ulic Warszawska i Lubelska.

Wszystkie obiekty Kompleksu SkyRes charakteryzuje nowoczesna architektura wyróżniająca się na tle tej części miasta.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu