10km
do lotniska
6km
do autostrady
1 km
do rynku
15m
do przystanku MPK
10m
do ściezki rowerowej
900m
do hotelu
1km
do stacji PKPSkyRes w Rzeszowie

Rzeszów- stolica województwa podkarpackiego. Miasto gdzie krzyżują się szlaki komunikacyjne i handlowe między Zachodem a Europą Wschodnią. Jego siła leży w przedsiębiorczości i otwartości jego mieszkańców. Według Eurostatu Rzeszów ma najwyższy poziom skolaryzacji w całej Unii Europejskiej (na każdy 1 000 mieszkańców przypada aż 353 studentów!). Działające prężnie ośrodki akademickie kształcą przyszłych specjalistów, którzy gwarantują rozwój miasta. Gospodarczo stolica podkarpacia to przede wszystkim tzw. „Dolina lotnicza” czyli przedsiębiorstwa przemysłowe, ośrodki badawcze i szkoleniowe z branży samolotowej.

Włodarze miasta a w szczególności otwarty na nowe przedsięwzięcia prezydent sprzyjają rozwojowi biznesu i nowym inwestycjom. W połączeniu z energią młodych osób (średni wiek rzeszowianina wynosi zaledwie 39 lat!) daje to silny efekt synergii na każdej płaszczyźnie prowadzonej działalności.

Bezsprzecznie wielkim atutem Rzeszowa jest jego doskonałe skomunikowanie z resztą kraju i całej Europy. Miasto leży tuż przy węźle autostradowym, głównej trakcji kolejowej oraz Międzynarodowym Porcie Lotniczym Jasionka.  
Wielkość miasta i optymalne rozmieszczenie poszczególnych obiektów koniecznych do codziennego życia sprawia, że każdą sprawę załatwimy bez zbędnej zwłoki. Natomiast dla ludzi aktywnych i preferujących zdrowy tryb życia Rzeszów zapewnia dodatkowo 100 km ścieżek rowerowych.

W opinii zarówno krajowych i zagranicznych gości odznacza się  także wysokim poziomem estetyki, dużą ilości zieleni i parków w których można odpocząć w porze obiadowej albo po całym dniu wytężonej pracy.

Rzeszów- stolica innowacji, świetne miasto do życia i optymalne aby prowadzić własny biznes.

Podkarpacie

Województwo podkarpackie umiejscowione jest w południowo wschodniej Polsce. W jego granicach funkcjonuje największy w Polsce klaster przemysłowy tzw. Dolina Lotnicza. W jego granicach koncentracją swoją działalność firmy przemysłu lotniczego, ośrodki naukowo badawcze oraz rozwija się prężnie zaplecze edukacyjne i szkoleniowe.

Oprócz Rzeszowa, który stanowi Centrum Doliny Lotniczej głównymi ośrodkami przemysłu lotniczego są największe miasta województwa Mielec (m.in. produkcja śmigłowca S-70i Black Hawk), Krosno, Dębica, Stalowa Wola oraz Sędziszów Małopolski. Dodatkowo na Podkarpaciu z dużym powodzeniem  działają Specjalne strefy ekonomiczne: Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec,  Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Wisłosan oraz Parki przemysłowe i technologiczne: Mielecki Park Przemysłowy, Park Przemysłowy „Stare-Miasto Park”, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Dzięki uproszczonym procedurom prawnym dla przedsiębiorców i ulgom podatkowym w ich ramach działa ponad kilkaset firm.

Oprócz tego na  Podkarpaciu poza przemysłem lotniczym mocno rozwijają się takie linie przemysłu jak: IT, przemysł zbrojeniowy, chemiczny, elektromaszynowy oraz biotechnologiczny.

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu
Nasi partnerzy