II Polsko-Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie

II Polsko-Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie

Już w listopadzie zapraszamy na kolejną edycję forum poświęconego outsourcingowi. SkyRes jest partnerem tego wydarzenia.

Już 19 listopada zapraszamy na kolejną - trzecią - edycję wydarzenia jakim jest Polsko-Ukraińskie Forum Ousourcingu w Rzeszowie!

Dlaczego warto wziąć udział w tym przedsięwzięciu?

Polska i nasz wschodni sąsiad to dwa bardzo mocne ośrodki outsourcingowe w skali Europy. Udzialane w tych krajach zewnętrznie są usługi z zakresu IT i innych specjalizacji. III Polsko-Ukraińskie Forum Outsoutcingu, które odbędzie się ponownie w Rzeszowie za zadanie ma podjęcie dyskusji na temat aktualnego stanu rozwoju outsourcingu w naszym kraju i na Ukrainie oraz wzmocnienia roli miast regionalnych, takich jak Rzeszów, w rozwijaniu centrów operacyjnych dla sektora nowoczesnych usług biznesowych.

To również świetna okazja na networking, który będzie można zrealizować podczas spotkania w przeddzień forum.

Biorąc udział w formu dowiesz się między innymi:

  • jaką obecnie pozycję na polskiej mapie miejsc odpowiednich dla centrów operacyjnych BSS zajmuje Rzeszów
  • jak inwestorzy oraz klienci z Europy Zachodniej postrzegają Polskę i Ukrainę
  • jak ewoluuje outsourcing w Polsce i u naszego wschodniego sąsiada
  • jak z perspektywy sektora outsourcingu postrzegany jest rynek pracy w Polsce i na Ukrainie
  • jak realizuję swoje projekty oraz jak rozwijają się polskie oraz ukraińskiej firmy outsourcingowe

 

Zapraszamy do zapoznania się z AGENDĄ wydarzenia.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Wyrażam zgodę na marketing bezpośredni polegający na telefonicznym lub za pomocą wiadomości SMS przekazywaniu informacji marketingowych, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.), przez Developres Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w celu korzystania z usługi „Newsletter” zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)prowadzonej przez DevelopRes Sp. z o.o.

Developres Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej 18 jako administrator danych osobowych, informuję Pana/Panią, że:
1. Wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne lecz konieczne, abyśmy mogli skontaktować się z Panią/Panem np. mailowo lub telefonicznie;
2. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
3. W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym można się skontaktować pod adresem email: daneosobowe@developres.pl.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
6. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku/do czasu cofnięcia zgody;
8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.


Imię
Numer telefonu