Wkrótce SkyRes Warszawska zostanie zaszklony w całości

Wkrótce SkyRes Warszawska zostanie zaszklony w całości

W obecnej chwili prowadzone są prace związane z zamykaniem budynku stolarką fasadową. Budynek szklony jest od dołu, a prace prowadzone są na 9 kondygnacji. Po zaszkleniu budynku montowane będą panele elewacyjne od góry do dołu. Termin zakończenia elewacji zaplanowany jest na maj.

Niezależnie od elewacji w budynku są prowadzone prace instalacyjne:

- trwa montaż wind - zamontowano już 4 z 8 wind firmy KONE,

- trwają prace instalacyjne branży HVAC oraz sanitarnej,

- zakończono pokrycie dachu i obecnie przygotowywane są pod konstrukcje do montażu central wentylacyjnych firmy DAIKIN oraz jednostek zewnętrznych systemu VRV z odzyskiem ciepła i chłodu również firmy DAIKIN,

- trwają prace związane z budową systemu napowietrzania i oddymiania garażu podziemnego.

Od połowy miesiąca marca ruszyły prace elektryczne (silno i słabo – prądowe), zabudowy gips-kartonowe, prace tynkarskie oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu. Na miesiąc maj zaplanowane jest wykańczanie części wspólnych w całym budynku.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na czerwiec, lipiec tego roku i od tego momentu będzie można prowadzić prace związane z przygotowywaniem powierzchni biurowych pod wymagania najemców.

 

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu