Pozwolenie na użytkowanie dla biurowca SkyRes Warszawska

Pozwolenie na użytkowanie dla biurowca SkyRes Warszawska

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym tj. 10.12.2015r biurowiec SkyRes Warszawska uzyskał Pozwolenie Na Użytkowanie z prawem do wykonania. Jednocześnie informujemy, iż jesteśmy w trakcie przygotowywania pierwszych aranżacji dla przyszłych Najemców.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu