Leed Gold

Leed Gold

Wszystkim osobom, które zaangażowały się czynnie w projekt SkyRes składamy gorące podziękowania za trud, jaki wnieśli w swoją pracę. To dzięki nim osiągnęliśmy wspólny sukces.

W tym momencie nasze starania zostały docenione poprzez przyznanie prestiżowego certyfikatu LEED (Leadership in Energy and Enviromental Design) na poziomie GOLD. Potwierdza on, że wysiłek włożony w stworzenie budynku przyjaznego pracownikom jak i środowisku naturalnemu spełnił pokładane w nim nadzieje. Powyższe wyróżnienie jest dla nas tym cenniejsze, iż wiemy doskonale jak niewiele projektów w skali całego naszego kraju mogło się nim do dnia dzisiejszego pochwalić.

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu