Konferencja Biurowce w Polsce z udziałem SkyRes Warszawska.

Konferencja Biurowce w Polsce z udziałem SkyRes Warszawska.

W dniach 20-21.10.2014 w Warszawie w hotelu Hilton odbyła się 7 konferencja Biurowce w Polsce. SkyRes Warszawska był brązowym sponsorem tego wydarzenia. Więcej informacji na stronie www. http://informacje.nowyadres.pl/wp-content/uploads/2014/11/Biurowce-w-Polsce-2014-podsumowanie.pdf oraz zdjęcia https://www.dropbox.com/sh/5yjikfmvyfuse4g/AADXs8A56nszh9tMyQizXmPXa?dl=0

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu