Kolejne zwycięstwo Michała Kaźmierczaka - sponsorowanego przez SkyRes

Kolejne zwycięstwo Michała Kaźmierczaka - sponsorowanego przez SkyRes

Reprezentant Klubu Jeździeckiego „Leśna Wola” Michał Kaźmierczak sponsorowany przez SkyRes, na koniu STAKORADO zwyciężył niedzielny  konkurs GASTON GLOCK´S GRAND PRIX of GRAZ. Do konkursu GP zakwalifikowały się 44 pary, które do pokonania miały 13 przeszkód. Po bezbłędnym przejeździe w konkursie podstawowym Michał dostał się do 8-osobowej rozgrywki, w której również był bezbłędny, zyskując najlepszy czas ze wszystkich uczestników. Na drugiej pozycji uplasował się Fabio Brotto/ITA na klaczy R-GITANA a na trzeciej Victor Bettendorf/LUX na SORBIER BLANC.

 

Wyniki oraz video z konkursu: http://kadraskoki.pl/Sukces_!!_Micha%C5%82_Ka%C5%BAmierczak_wygra%C5%82_Grand_Prix_CSI3_Gaston_Glock's_Graz

Inne aktualności
Nasi partnerzy

Masz pytania? Zostaw swój numer - oddzwonimy!

W możliwie najszybszym czasie skontaktuje się z Tobą nasz specjalista. Podane przez Ciebie dane kontaktowe posłużą jedynie nawiązaniu kontaktu.

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DevelopRes Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne.

Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest DevelopRes Sp. z o.o., ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania przez kontakt biuro.skyres@gmail.com.
Imię
Numer telefonu